Slevové kupony 2020 MPVSK - UKONČENO

13.08.2020 | KP Papír | Zobrazeno 670x

Vážení zákazníci, 

Nabízíme další program motivace formou slevových kuponů. Slevové kupony jako takové vydáváme od roku 2009.

Více méně jsme je vydávali jako poděkovaní za nákup, před zavedením KP Banky a ukládání kreditu z obratu. 

Kredit z obratu využívá stovky zákazníků, někteří vybírají kredit jako slevu při dalším nákupu, valná většina však upřednostňuje výběr kvalitní pražené kávy. Těší nás to.

Vraťme se, ale ke slevovým kuponům. 

Po nákupu položky označené v textu kódem MPVSK a hodnotou, Vám po uskutečněném nákupu Vámi převzatého a zaplaceného zboží, odešleme slevový kupon uvedené hodnoty.

Tento slevový kupon můžete použít k volnému nákupu. Je jedno jestli jste, budete nebo nebudete registrovaný zákazník. Kupon můžete i komukoliv darovat, převést.

Uvedu příklad:

Nákup skartovačky do firmy. Např skartovač Kobra po uhrazení zboží Vám odešleme slevový kupon s odpovídající hodnotou např.500 Kč, za ten můžete nakoupit libovolné námi nabízené zboží v celé hodnotě. Výsledná částka k úhradě může být NULA. Nebo může kupon poskytnout zajímavou slevu. Poté si vybrané zboží nechat poslat na libovolnou adresu. Pro nás to bude objednávka jako každá jiná.

Výhodou těchto slevových kuponů je i fakt, že ze zakoupené skartovačky KOBRA, můžete uložit i kredit do registrovaného účtu a ten využít pro firemní slevu, nebo pro položky ze sekce „Kredit pro přihlášené“.

       Kupony lze násobit, 4 skartovačky KOBRA  = 4 kupony

Nabízíme tedy kombinovanou slevu Kupon + kredit.

Nezbytná pravidla:

-        Kupon obdržíte až po uhrazení celé kompletní částky objednávky v řádu min 5 pracovních dní.

-        Pokud odstoupíte od kupní smlouvy a kupon bude použit, bude hodnota vráceného zboží ponížena o hodnotu kuponu

-        Pokud odstoupíte od kupní smlouvy a kupon nebude použit, bude zneplatněn

-        Kupon nelze kombinovat při výběru zboží s kreditem uloženým v registrovaném účtu. (technicky nemožné, algoritmus je velmi složitý). Omlouváme se.

-        Kupon/y budou mít expirační datum zpravidla 2 měsíce.

-        Kupon/y půjde uplatnit pouze při nákupu na www.kppapir.cz , nelze uplatnit na prodejně Hvězdná 878/1 Jablonec nad Nisou.

 

Tato Akce kupony platí do konce roku 2020, poté dojde k jejímu vyhodnocení. Poslední kupony budou mít tedy expiraci  k 25.2.2021.   X

 

Další články

 

 

Pracujeme na Zásilkovně - spuštěno

21.05.2020 | KP Papír | Zobrazeno 709x

Vážení zákazníci, pracujeme na zavedení služeb pro odesílání našich balíků tedy Vašich objednávek Zásilkovnou. Z prvo počátku jsem v tom problém... >

My Vám tu slevu dáme - ukončeno 30.5.2020

05.05.2020 | KP Papír | Zobrazeno 799x

Vážení zákazníci,  připravili jsme akci se slevou za použití slevových kuponů, které můžete použít hned při stávající objednávce. ... >

Kompletace školních potřeb 2020-2021 XX UKONČENO!

03.04.2020 | Jan Paroulek | Zobrazeno 949x

AKCE UKONČENA, platí pouze pro objednávky přijaté do 12.8.2020.     Vážení zákazníci,  Přicházíme jako každoročně pro Vaši školu... >