Samolepicí etikety

02.07.2014 | KP Papír | Zobrazeno 5713x

Samolepicí etikety

V naší nabídce se setkáte se samolepicími etiketami LABELMAX - IMAGE LABEL. Etikety vyrábí přední český výrobce S&K Label Brno. 

Firma S&K LABEL spol. s r. o. vznikla v roce 1991 jako specializovaná polygrafická společnost vyrábějící samolepicí etikety vysoké kvality a má tedy na trhu více jak 20-letou tradici.Systém řízení společnosti je udržován v souladu s požadavky norem ČSN EN ISO 9001 a 14001, certifikován společností Intertek.
Společnost je držitelem certifikátu CoC FSC® Rainforest Alliance.

Námi dodávané samolepicí Print etikety Image Label na formátu A4 jsou sice jen zlomkem z výrobního sortimentu společnosti S&K LABEL, ovšem zlomkem, který dostatečně oslovuje stovky zákazníků kteří se s kvalitou samolepicích etiket od tohoto výrobce setkali. Naše nabídka plně uspokojí základní požadavky pro nejčastější použití.

V sortimentu jsou tyto samolepicí etikety na formátu A4 :

etikety na adresní štítky ( rozměry 70 x 36, 68 x 47, 68 x 36, 70 x 42.3 mm )

etikety pro kancelářskou evidenci ( rozměry 38 x 21, 52.5 x 21.2, 48.5. x 25.4, 192 x 61mm ) 

etikety pro distribuční a logistickou evidenci ( rozměry 105 x 42.3, 105 x 74, 105 x 148.5, 210 x 148.5, 210 x 297mm )

Samolepicí etikety Print LabelMax jsou bílé, s kvalitním nosičem ( lepidlem). Etikety jsou určené zejména pro tisk v laserových tiskárnách a pro kopírování. Výrobce samozřejmě počítá i s inkoustovým tiskem, etikety lze tedy potisknout i touto metodou.

Důležité upozornění: Etikety mají bezpečnostní okraje po obvodu archu, minimalizují tak riziko zanesení lepidla do tiskového zařízení. Ke kterému by mohlo dojít právě vlivem vysokých teplot které vznikají jako vedlejší produkt při tisku a kopírování. S tímto samozřejmým jevem horkého papíru po tisku jsme se setkali zajisté všichni. Už jste někdy nechali měnit tiskový válec, .. je to docela nákladná záležitost. Toto bezpečnostní opatření na Print etiketách Image Label tomuto jevu zcela zamezuje.

Print etikety LabelMax jsou baleny po 100 arších od vybraného typu a rozměru výseku. 

Seznam etiket k tisku a vyplňování  ZDE (dole) v příloze ke stažení. Soubor je v ZIPu po stažení se Vám zobrazí jednotlivé archy samolepicích etiket. Zde už stačí vybrat pouze potřebnou velikost a dvouklikem ji otevřít ve vašem programu ať je to WORD nebo nějaký freewarový program. Měli by to zvládat všechny, jednotlivé šablony jsou v Dotx.

S platností od 1.1.2016 dochází ke změně obchodního názvu LABELMAX na IMAGE LABEL. Důležitou zprávou pro nás je, že kvalita, bělost a složení lepidla zůstávají beze změn. Mění se jen obal a obchodní název, například EAN kód a SAP kód zůstaly stejné. 

Nový přebal etiket LabelMax

Image Label má doplnit sortimentně produktovou řadu kancelářských produktů IMAGE, mezi ně patří i kancelářských papír, pořadače, plotrové papíry, tiskové kartony apod. 

Image Volume, Image Impact, Image Business .

AKCE platná na květen 2016

      X

 

Ke stažení

imagelabel | imagelabel | Šablony samolepicích etiket SK Label Brno | Přehled samolepicích etiket výrobce SK Label Brno

Další články

 

Chystáme se do školy

23.05.2024 | KP Papír | Zobrazeno 64x

Pokusili jsme se o překlad do Ukrajinštiny. Situace pro cizince není jednoduchá a i když se děti učí rychle, rodiče trochu zaostávají. Pro ně je... >

Popisovače Posca

06.12.2023 | KP Papír | Zobrazeno 230x

Popisovače Posca Posca není žádnou novinkou, ale pro ty co o ni zavadili až dnes, protože populace neustále dorůstá a objevují se nový umělci, zde... >

Galeria Papieru - návod, nebo upřesnění

14.08.2023 | KP Papír | Zobrazeno 237x

Dnešním tématem je zlepšení orientace v sortimentu barevných a strukturovaných papírů  od výrobce Galeria Papieru.  Předpokládám, že se... >