Rok a kousek od stěhování

04.08.2021 | KP Papír | Zobrazeno 1327x

Rok a kousek od stěhování

Vážení zákazníci,

 je tomu již rok a kousek co jsme se přestěhovali do nových prostor do ulice Hvězdná 878/1 Jablonec nad Nisou.

Na začátek musíme sdělit, že to bylo stěhování z rozumu a nutnosti zároveň. Po rozumné stránce jsme se dostali do nových prostor, vybavených klimatizací s dostatkem světla, lepším místem na zaparkování, pro skládání a nakládání zboží.

Nutnost byla spíše v tom, že nás tlačil nedostatek prostoru. Parkování bylo čím dál složitější. Průjezdnost městem se zhoršovala.

Jsme velice rádi, že až na některé výjimky, jste nám dali za pravdu a oceňujete naše rozhodnutí, i když a to nutno podotknout jsme trochu dál (3 minuty chůze od středu města) a našli nebo postupně nacházíte opět cestu k nám.

Celou situaci zkomplikovali ještě i faktory kolem coronaviru. I když my jsme měli zavřeno za celou dobu pandemie pouze asi 3 dny, kdy od naší vlády, nechodili žádné informace, jak se máme zachovat nebo postupovat.

Byla otevřena velkoobchodní prodejna, pro registrované zákazníky na IČO, vydávali jsme zboží pro maloobchodní objednávky z našeho eshopu www.kppapir.cz a co víc zvolili jsme službu Zásilkovna, která otevřela dveře i pro zákazníky, kteří nás neznali, nebo k nám dříve nechodili.

Pak když se prodejny otevřeli, zasáhlo město Jablonec a zavřelo celou ulici z důvodu rekonstrukce na 5 měsíců. Jsme rádi, že Vás ani toto neodradilo. Chodili jste k nám spartaňsky dírou v plotě, trpělivě snášeli hluk a prach.

Děkujeme, že jste vydrželi, děkujeme za morální podporu, kterou se nám díky Vaši návštěvám dostalo. I když šlo třeba jen o převzetí nebo odeslání zásilky, tak Vaše interakce a komunikace s námi byla pro nás pozitivně motivující.

Budeme se snažit se odvděčit. Na naší obchodní politice cenové tvorby se nic nemění, stále zůstaneme Vaším cenově zajímavým obchodním partnerem s uspokojivou mírou sortimentu. Budeme nabízet různé cenově zvýhodněné akce. Přidávat do sortimentu položky, o které budete mít zájem. Některé ceny maloobchodní se přiblížili nebo jsou stejné jako ceny velkoobchodní.

Připravujeme, nebo jsme již rozjeli různé akce. I dlouhodobějšího charakteru, například nabízíme do listopadu roku 2021 zákazníkům maloobchodním, možnost registrace na jméno. Nabízíme po celou dobu předškolní a školní docházky (platí pro MŠ Střelecká a ZŠ Pivovarská) slevu 6% po celý rok.  Na veškerý sortiment školních potřeb včetně kopírování a tisku. Tedy po dobu až 12 let.

Podobnou akci jsme spustili při otevření na bývalém pracovišti. Podle jednotlivých jmen lze jistotou tvrdit, že oproti jiným obchodům u nás jednotlivci ušetřili za celou školní docházku částku ne menší než 8300 korun.

Závěrem mi dovolte malou foto exkurzi, do rekonstrukce našich nových prostor, před otevřením, stálo to opravdu za to.

 

Jan Paroulek X

 

Fotogalerie

Další články

 

Chystáme se do školy

23.05.2024 | KP Papír | Zobrazeno 100x

Pokusili jsme se o překlad do Ukrajinštiny. Situace pro cizince není jednoduchá a i když se děti učí rychle, rodiče trochu zaostávají. Pro ně je... >

Popisovače Posca

06.12.2023 | KP Papír | Zobrazeno 273x

Popisovače Posca Posca není žádnou novinkou, ale pro ty co o ni zavadili až dnes, protože populace neustále dorůstá a objevují se nový umělci, zde... >

Galeria Papieru - návod, nebo upřesnění

14.08.2023 | KP Papír | Zobrazeno 269x

Dnešním tématem je zlepšení orientace v sortimentu barevných a strukturovaných papírů  od výrobce Galeria Papieru.  Předpokládám, že se... >