Razítka na zakázku

03.08.2015 | KP Papír | Zobrazeno 5546x

Razítka na zakázku

Od roku 2003 vyrábíme razítka.

Od původní metody, tzv. lití gumy (pryskyřice), jsme pokročili k metodě laserového gravírování do gumy (v roce 2011). Tato metoda poskytuje nemalé výhody, jak v oblasti časové nenáročnosti na přípravu a samotnou výrobu razítkovací gumičky, tak zejména v přesnosti laserového gravírování. To, co bylo dřívější metodou nedosažitelné, je díky dnešní technologii základním prvkem. Nesmíme opomenout i životnost razítka, která se prodloužila až na trojnásobek a to prosím při daleko nižší ceně, než tomu bylo dříve. 

polymer laserove gravirovani

Razítka IMPRINT

Tento sortiment razítek vyrábí a dodává Rakouská společnost TRODAT, jde o ucelenou základní řadu nejpoužívanějších rozměrů kancelářských a firemních razítek.

Razítka nabízíme v těchto velikostech :

 • IMPRINT 11 (38 x 14 mm): Základní razítko sloužící buď pro jmenovku, nebo různá sdělení kterým můžou být (došlo, vyřízeno, upomínka ...) nebo základní firemní údaje
 1. Název firmy (20 znaků " tučná " z toho max 3 velká písmena)
 2. Adresa (30 znaků z toho max 2 velká písmena nebo 4 nuly)
 3. IČO nebo telefon (15 znaků " tučná" , max 6 nul)
 4. Směrovací číslo a město (15 znaků, max 6 nul)

Berte prosím zřetel a ohled na rozměr a obsažené informace, které je nutné sdělovat či nikoliv. Ten laser je sice schopen vyřezat písmenka tenká jako vlásek, ale stále je to jen razítko (pro reklamní účely není vhodné). Navíc razítko se používá na papír a ten je ač se nám to nezdá plný mikroskopického prachu, který by po čase až příliš jemné kontury zalepil a razítko by záhy ztratilo svou funkci. Nahoře jsem se pokusil o malý návod, s jakým počtem znaků by mohlo být razítko sestaveno, neberte to jako dogma, ale je to návrh, se kterým se dá ještě pracovat a upravovat styl písma nebo zvýrazňovací prvky, aby bylo razítko nejen sdělné, ale i esteticky upravené. 

Vybrat si můžete z více barevných variant strojků IMPRINT 11 dle aktuální nabídky. Razítko je vždy s polštářkem namočeným černou barvou. Podle vlastní a vypozorované skutečnosti je zbytečné ihned při koupi razítka kupovat napuštěný náhradní polštářek. Při obvyklém používání Vám originální namočený vydrží minimálně celý rok. Chcete-li mít přeci jen nějakou rezervu, kupte nenamočený a razítkovou barvu zvlášť. 

NEZAPOMEŇTE ! U nás je cena razítka za kompletní vyhotovení včetně razítkovací gumičky. Návrh Vám také zpracujeme zdarma. Razítko vyrobíme po Vašem odsouhlasení korektury.  

 • IMPRINT 12 (47x18mm): Zde u totoho razítka, už máme poněkud volnější ruku a můžeme si dovolit do razítka zakomponovat i nějaké logo, tématický obrázek nebo tabulku. Pokud zvolíte jen text, lze pracovat s těmito atributy s počtem znaků na řádku.
 1. Název firmy, jméno (25 znaků "tučná" z toho max 4 velká písmena)
 2. Popis činnosti firmy (30 znaků 3 velká písmena, max 6 nul)
 3. Adresa včetně PSČ a města ( 30 znaků 3 velká písmena, max 6 nul)
 4. Telefon nebo IČO a DIČ (tučně do 21 znaků )

Ano zde se dá v krajních případech použít až 6 řádků. Samozřejmně se to bude podle obsažených informací lišit, ale budete to právě jen Vy, kdo rozhodne po námi vytvořeném náhledu jestli to tak zůstane nebo ne.

Předem upozorňuji, že jestli bydlíte třeba na adrese  " Třída Jana Amose Komenského 3423/153 , Kostomlaty u Kardašovy Řečice (65 znaků) " Tak to tam v jednom řádku prostě nedáme a i 5 řádků pro různý text na jednom razítku je nereálných.    

 P.S. Adresu nehledejte je fiktivní. Smějící se

Rozhodnete-li se pro logo nebo obrázek, je nutné nám jej dodat v (jpg, cdr, pdf). Ze skenovaných dokumentů nelze vytvořit kvalitní originál a podklad pro razítko.  

Vybrat si můžete z více barevných variant strojků IMPRINT 12 dle aktuální nabídky. Razítko je vždy s polštářkem namočeným černou barvou. Podle vlastní a vypozorované skutečnosti je zbytečné ihned při koupi razítka kupovat napuštěný náhradní polštářek. Při obvyklém používání Vám originální namočený vydrží minimálně celý rok. Chcete-li mít přeci jen nějakou rezervu, kupte nenamočený a razítkovou barvu zvlášť. 

NEZAPOMEŇTE ! U nás je cena razítka za kompletní vyhotovení včetně razítkovací gumičky. Návrh Vám také zpracujeme zdarma. Razítko vyrobíme po Vašem odsouhlasení korektury.

 • IMPRINT 13 (58x22mm): Razítko svou velikostí připravené právě pro loga a slušně vypadající grafiku. Zde si můžeme dovolit experimentovat s textem v oválech, kruzích apodobně. Lze kombinovat sklony písma, lze zvolit i písmo psací. Toto razítko lze rozdělit a uvést např adresu fakturační a dodací. Vaše hrubé představy uvěďte v poznámce v objednávce, přizpůsobíme se Vašemu požadavku a něco navrhneme. Po korektuře dojde k realizaci.   

  Pro uvedení textu lze vycházet z těchto dipozic. 

 1. Název firmy, jméno (30 znaků "tučná" z toho max 4 velká písmena)
 2. Popis činnosti firmy (30 - 35 znaků 3 velká písmena, max 6 nul)
 3. Adresa včetně PSČ a města (30 znaků 3 velká písmena, max 6 nul)
 4. Telefon, IČO a DIČ (tučně do 25 znaků )
 5. Telefon, mail a www  (tučně do 25 znaků)
 6. Doplňující informace (provozní doba, jméno pracovníka apod) 

Rozhodnete-li se pro logo nebo obrázek, je nutné nám jej dodat v (jpg, cdr, pdf). Ze skenovaných dokumentů nelze vytvořit kvalitní originál a podklad pro razítko.

Vybrat si můžete z více barevných variant strojků IMPRINT 13 dle aktuální nabídky. Razítko je vždy s polštářkem namočeným černou barvou. Podle vlastní a vypozorované skutečnosti je zbytečné ihned při koupi razítka kupovat napuštěný náhradní polštářek. Při obvyklém používání Vám originální namočený vydrží minimálně celý rok. Chcete-li mít přeci jen nějakou rezervu, kupte nenamočený a razítkovou barvu zvlášť. 

NEZAPOMEŇTE ! U nás je cena razítka za kompletní vyhotovení včetně razítkovací gumičky. Návrh Vám také zpracujeme zdarma. Razítko vyrobíme po Vašem odsouhlasení korektury.

 Všechny námi vytvořené návrhy na razítka jsou pro Vás zdarma. Tedy i když vlastníte nějaký razítkovací strojek, ale potřebujete jen novou gumičku (polymer). Můžete pro dopravu zvolit Zásilkovnu.

V nabídce máme také ostatní druhy samonamáčecích razítek TRODAT, stačí jen vytvořit poptávku, navrhneme Vám způsob realizace s cenou a termínem vyhotovení. 

Stroj pro laserové gravírování nejen na polymery razítek, ale také na gravírování do kovu, dřeva a plastu.  

Laserový gravírovací stroj X

 

Další články

 

Chystáme se do školy

23.05.2024 | KP Papír | Zobrazeno 64x

Pokusili jsme se o překlad do Ukrajinštiny. Situace pro cizince není jednoduchá a i když se děti učí rychle, rodiče trochu zaostávají. Pro ně je... >

Popisovače Posca

06.12.2023 | KP Papír | Zobrazeno 230x

Popisovače Posca Posca není žádnou novinkou, ale pro ty co o ni zavadili až dnes, protože populace neustále dorůstá a objevují se nový umělci, zde... >

Galeria Papieru - návod, nebo upřesnění

14.08.2023 | KP Papír | Zobrazeno 238x

Dnešním tématem je zlepšení orientace v sortimentu barevných a strukturovaných papírů  od výrobce Galeria Papieru.  Předpokládám, že se... >