Příplatkové balení

02.03.2018 | KP Papír | Zobrazeno 2040x

Příplatkové balení

Vážení zákazníci, 

Tak jak Vás informujeme na shopu https://www.kppapir.cz/ , lze k vybraným položkám nabídnout tzv. příplatkové balení. 

Pro tento způsob jsme se rozhodli hlavně z důvodu opatrnosti k našemu dodávanému sortimentu. Jsme rádi, že to také tak chápete a připlatkové balení objednáváte. 

Dnešním dnem se k němu váže další zpráva.

Zajisté chápete, že zboží má nějakou hodnotu a my bychom tuto hodnotu chtěli zachovat. Máme možnost účinného nástroje zvednutí základní ceny nebo se pokusit o jistou formu dohody s Vámi. Samozřejmě chápeme a dodržujeme platné zákonné záruky, ale i tak se pokoušíme nad rámec těchto záruk nabídnout něco víc. To je role příplatkového balení.

Od 2.3.2018  Zařazujeme jednotlivé zboží, které máme za těch 15 let vysledované do kategorií rizikových položek, u kterých bude příplatkové balení nabízeno.

Samozřejmě volba příplatkového balení zůstává zcela dobrovolná.  

+ Snížíme poplatek příplatkového balení, budeme ho dotovat. Snížíme poplatek ze stávajích 100 korun na 30 korun

My na tom opravdu nechceme vydělat, pouze jen co nejlépe uchránit zboží, které si objednáváte, které potřebujete a obě strany chceme aby Vám dobře sloužilo. 

Kategorie rizikových položek - namátkový výběr : 

(s účinností od 5.3.2018 toto zboží neradi odesíláme v den před víkendem nebo státním svátkem. Nechceme aby se toto zboží skladovalo na překladištích přepravní služby. Čím méně a kratší cestování tím menší riziko poškození) 

- Všechny velikosti tabulí a flipchartů 

- Papíry Color Copy Mondi, Kreslicí kartony, Barevné a bílé kancelářské papíry Image

- Plastové stohovatelné zásuvky, nástěnné zásuvky.

- Stolní kalendáře

- Odpadkové drátěnné koše

- Prostředky a zboží v obalech nad 0,5 litru a kanystrech*

*Prostředky a zboží v obalech nad 0,5 litru a kanystrech.  Tohoto sortimentu se týká i další omezení, vlivem nízkých venkovních teplot, jakmile klesnou pod nulu, plasty jako například kanystry křehnou a praskají). Toto zboží vyjma našeho rozvozu,  Jablonec a okolí nelze odeslat, přepravní službou. S výsledkem by nebyla spokojena ani jedna strana. 

_____________

Děkujeme za pochopení a správný výklad této zprávy. 

Jan Paroulek . 

Dodatek 27.3.2018, Čestné prohlášení : 

Veškeré námi, zejména výše uvedené odesílané zboží prochází kompletní kontrolou před odesláním zásilky. Kontrola zboží a jeho balení je pod kamerovým záznamem a dohledatelná. 

Neodeslali, nebo nepustili bychom zásilku, která není ve 100% stavu. 

Jan Paroulek. 

 

en iyi dershane ankara X

 

Další články

 

 

Galeria Papieru - návod, nebo upřesnění

14.08.2023 | KP Papír | Zobrazeno 99x

Dnešním tématem je zlepšení orientace v sortimentu barevných a strukturovaných papírů  od výrobce Galeria Papieru.  Předpokládám, že se... >

 

Ověřování objednávek Dobírky

31.05.2023 | KP Papír | Zobrazeno 139x

Vážení zákazníci,  omlouváme se, za toto opatření. Nevzniklo z toho důvodu abychom Vás obtěžovali. Není ani z důvodu nějakých nabídek, nebo... >

 

Položky s osobním odběrem

26.04.2023 | KP Papír | Zobrazeno 265x

Na shopu kppapir.cz jsou položky, které nelze získat jinak, než osobním odběrem na prodejně v Jablonci nad Nisou.  TOTO OMEZENÍ SE NETÝKÁ... >