Popisovač EDDING 400 permanentní barevný

18.01.2022 | KP Papír | Zobrazeno 1157x

Popisovač EDDING 400 permanentní barevný

Příklad - Edding 400 permanentní popisovač.

Dovolte na úplný začátek použít, jeden reklamní slogan a pár prostých výstižných vět:

 

Nejsem tak bohatý abych si mohl kupovat levné věci. 

Vzápětí vám vysvětlím jak je to vlastně pravda i na tomto příkladu popisovačů Edding. Jelikož chci aby představení fungovalo po několik let nebudu ceny drobit na koruny ale rovnou zaokrouhlovat na celé stokoruny nahoru.

Popisovač + náhradní inkoust + náhradní hroty = cena bratru 300 korun. Teď si asi říkáte co to má za smysl kupovat si jednu fixu za 3 stovky. To jste se snad zbláznil.

Máte i částečně pravdu, zbláznil jsem se, před 20 lety do popisovačů zn. Edding. Nikdy, ale opravdu nikdy mě nezklamaly a neustále mě přesvědčují i o jejich ekonomice.

 

  

Oproti tomu postavíme nám všem dobře známý výrobek příkladného výrobce 2637M

 

Abychom doznaly využitelnost, tak pro srovnání 86ks těchto popisovačů obstojí ve srovnání s jedním Eddingem 400, jeho možnosti plnění a možnosti výměny hrotů. 

Popisovač 2637M x 86 ks = cena bratru 1200 korun.  

 

Ekologická zátěž:

 86 popisovačů = uvedete do odpadů cca 700gr plastů a to nevíme nic o složení inkoustu. K informacím o složení není jednoduché se dostat.

1 popisovač a jedna doplňovací lahvička 60gr plastů a bezpečně víme, že je inkoust bez škodlivých látek jako je toluen a xylen. Ovšem díky environmentální politice společnosti Edding, můžete u nás navíc popisovač a prázdnou doplňovací lahev odevzdat k recyklaci. Edding je z více jak 90% recykluje a vyrobí produkt ze své řady Ecoline. Produkty z této řady máme také v nabídce.  

 

Jsem ČECH a vždy raději preferuji české značky. Příkladný výrobce má řadu skvělých a opravdu využitelných produktů. Ale tohle je nesrovnatelně rozdílné a neekonomické a neekologické.

Už máte vybráno?

P.S. Samozřejmě, že prodáváme i výrobek příkladného výrobce, na nějaké to domácí čmárání, postačuje. Chápeme, že když budete chtít dětem podepsat bačkůrky do školky, nezaplatíte 3 stovky.  Ale, při koupi jednoho Eddingu by si mohli třeba podepisovat bačkůrky, až do vysoké školy.

  X

 

Další články

 

 

Popisovače Posca

06.12.2023 | KP Papír | Zobrazeno 210x

Popisovače Posca Posca není žádnou novinkou, ale pro ty co o ni zavadili až dnes, protože populace neustále dorůstá a objevují se nový umělci, zde... >

 

Galeria Papieru - návod, nebo upřesnění

14.08.2023 | KP Papír | Zobrazeno 221x

Dnešním tématem je zlepšení orientace v sortimentu barevných a strukturovaných papírů  od výrobce Galeria Papieru.  Předpokládám, že se... >

 

Ověřování objednávek Dobírky

31.05.2023 | KP Papír | Zobrazeno 258x

Vážení zákazníci,  omlouváme se, za toto opatření. Nevzniklo z toho důvodu abychom Vás obtěžovali. Není ani z důvodu nějakých nabídek, nebo... >