Lakové popisovače UNI Mitsubishi

09.12.2022 | KP Papír | Zobrazeno 337x

Lakové popisovače UNI Mitsubishi

Od prosince 2022 jsme zařadili do našeho sortimentu i lakové popisovače Uni Mitsubishi. 

Asi Vás napadá otázka, proč podobným sortimentem rozbíjet již zavedenou řadu lakových popisovačů Edding. My se ji nesnažíme rozbít, ale obohatit. Chceme předvést, Vám zákazníkům, zájem o náš sortiment, rozvíjet ho.

Chceme Vám dát na výběr nebo poskytnout možnost porovnání. Vy sami rozhodnete, jestli zůstanete u léty zavedené značky Edding, nebo přejdete se zájmem na Uni. 

Předem k Uni jako k celku nutno říci, že jsme 100% přesvědčeni o kvalitě sortimentu.

Prodáváme několik let vyhraněnému spektru zákazníků například popisovače 7600 Dermatograph. Více méně lze s jistotou říci, že tam, kam se tyto popisovače dostaly, tam se opět vrací. Jsou to svým způsobem pastelky, které ale píší na všechny známé povrchy, včetně mastného nebo mokrého podkladu. 

Přesný technický název je Průmyslová popisovací tužka na olejové bázi Dermatograph 7600. Vysoká kvalita tohoto výrobku nás přesvědčila, že bychom se výrobkům firmy Uni měli více věnovat. 

Prodáváme několik let a vytvořil se opět okruh zákazníků kolem propisovací tužky, kuličkového pera Power Tank všestranné kuličkové pero s tlakovou náplní. Pero, které píše na mokrý a mastný papír, píše pod vodou, píše i za teplot kolem mínus 20 stupňů, píše vzhůru nohama. Inkoust odolává vodě a chemickým rozpouštědlům je nerozpíjivý a UV stabilní. A to všechno ještě podtrhuje, že je i k světu.  

No a pak je tu řada výrobků, které znají především děti, ale i lidé s uměleckým zaměřením, to jsou ty popisovače, které rozpoutaly celorepublikový zájem ohledně malování na kamínky. Řada POSCA unikátní popisovače na všechny povrchy. 

Přicházíme tedy s řadou lakových popisovačů Uni. Nabídka je opravdu bohatá, jak v barevném spektru tak i v provedení různých tlouštěk hrotů, je dokonce i širší než u firmy Edding. Položky budeme postupně přidávat, vždy u daného produktu začneme se základními barvami, které budeme podle vašich námětů a poptávky rozšiřovat. 

To nejzákladnější a pro vyzkoušení rozhodně bude to co se také u Eddingu prodává nejvíce 

UNI PX-20 popisovač lakový PAINT Medium, 2,2-2,8 mm, bílý

Tento typ popisovače je odrazovým můstkem. V listopadu, tedy měsíc před samotnou nabídkou k prodeji, jsme v rámci naší investice vytvořili takovou malou průzkumnou promo akci a namátkou k 10ti popisovačům Edding jsme posílali 1 popisovač UNI na odzkoušení. Rozeslali jsme od listopadu 80 ks Uni. 

Samozřejmě nečekali jsme, že by se nějaký vrátil, ale přišlo několik desítek pozitivních reakcí, které nás ujistili, že se opravdu vydáváme správným směrem.

Přišlo i několik odpovědí, raději zůstaneme u Eddingu, vyhovuje nám víc. V pořádku, počítali jsme s tím, je to přeci jen na Vás, nic nevnucujeme, jen nabízíme.  

Je rozhodujícím faktorem cena? Ne není, častou odpovědí bylo spíš, " je to stejný a to že je to levnější je jenom plusem"

Teď by jste asi očekávali nějaké porovnání plusů a mínusů jednotlivých výrobků. To ale záměrně neuděláme, já to opravdu nechci rozbíjet, ale rozvíjet.

Vy byste se měli rozhodnout.  

Závěrem si dovolím nabídnout malý osobní test popisovače UNI. Zajímala nás užitnost, sytost písma, a kondice hrotu, test proveden v rozmezí cca 60 dní o prvního otevření. 

Pokaždé stačilo jen pořádně roztřepat a napumpovat a popisovač byl ihned připraven. 

Žádný rozdíl tedy není patrný. Popisovače je přesvědčivě spolehlivé.

  X

 

Další články

 

Chystáme se do školy

23.05.2024 | KP Papír | Zobrazeno 100x

Pokusili jsme se o překlad do Ukrajinštiny. Situace pro cizince není jednoduchá a i když se děti učí rychle, rodiče trochu zaostávají. Pro ně je... >

Popisovače Posca

06.12.2023 | KP Papír | Zobrazeno 273x

Popisovače Posca Posca není žádnou novinkou, ale pro ty co o ni zavadili až dnes, protože populace neustále dorůstá a objevují se nový umělci, zde... >

Galeria Papieru - návod, nebo upřesnění

14.08.2023 | KP Papír | Zobrazeno 270x

Dnešním tématem je zlepšení orientace v sortimentu barevných a strukturovaných papírů  od výrobce Galeria Papieru.  Předpokládám, že se... >