Kompletace školních potřeb 2020-2021 XX UKONČENO!

03.04.2020 | Jan Paroulek | Zobrazeno 2439x

Kompletace školních potřeb 2020-2021 XX UKONČENO!

AKCE UKONČENA, platí pouze pro objednávky přijaté do 12.8.2020.

 

 

Vážení zákazníci, 

Přicházíme jako každoročně pro Vaši školu organizaci s nabídkou na kompletaci školních potřeb. Zejména školních sešitů, obalů na sešity a učebnice. 

Nabízíme jednotné řešení pro všechny Vaše žáky a studenty. Všichni budou mít ten stejný sešit, ten stejný obal. Nikdo nebude muset shánět obaly na učebnice. Všechno budete mít v jednotném stylu, rodiče budou mít klid a žáci svoje školní pomůcky připravené k výuce. 

Chce to jen trochu času na sepsání konkrétního požadavku. 

Uvedu příklad : 

2A. třída počet žáků 24

Sešity s obaly (nebo bez) : 512 6x, 513 4x, 444 1x, 624 2x 

Po této zprávě my nabalíčkujeme 24 sad sešitů. Každý žák obdrží přesný počet sešitů a obalů na sešity(nebo bez obalů). 

Obaly na učebnice je třeba doladit konkrétně, ale není to nic složitého, stačí pravítko a nahlásit 3 rozměry. Obalů na učebnice a pracovních sešitů máme v nabídce přes 20 typů. Snad až na jednu učebnici a tou je jeden atlas světa jdou obalit všechny. 

Obaly na knihy a sešity naleznete zde               

Výsledek: vypočtená částka na jednoho žáka např 200 korun x 24 žáků = 4800 korun

Pro školní období 2020-2021 bonus třídě - škole sleva 4% = 192 korun 

Jak sestavit objednávku:

Po registraci, ta je v tomto případě vhodná (abychom měli kam bonus připsat), stačí vypsat požadavek na jednoho žáka co má dodávka obsahovat v objednávce v poznámce pak stačí uvést 2A - 24 žáků. My vyhotovíme 24 balíčků zatavených v taškách. Zásilku jako kompletní odešleme. 

Tímto způsobem můžete pokračovat pro ostatní třídy. Je to jen o klikání, registraci budete mít vždy hotovou a my budeme vědět jak tašku označit aby se dostala právě do 2A. 

Samozřejmě, že se za ta léta setkáváme i s tabulkami Vámi vytvořenými, objednávka ze shopu není 100% nutná je jen pro nás přesnější. Máte-li systém a ten Vám vyhovuje přijmeme samozřejmě i takovou objednávku, budeme se možná více dotazovat, ale umíme si s tím poradit.

Pokud by jste se rozhodli přidat další položky z nabídky:

školních potřeb pravítka, kružítka, tužky, vodovky, tempery, čtvrtky, štětce, kalkulačky. Vše co lze identifikovat jako školní pomůcky pro žáky. Pak čestně prohlašujeme že se dodatečná sleva týká i těchto položek. 

  X

 

Další články

 

Chystáme se do školy

23.05.2024 | KP Papír | Zobrazeno 100x

Pokusili jsme se o překlad do Ukrajinštiny. Situace pro cizince není jednoduchá a i když se děti učí rychle, rodiče trochu zaostávají. Pro ně je... >

Popisovače Posca

06.12.2023 | KP Papír | Zobrazeno 273x

Popisovače Posca Posca není žádnou novinkou, ale pro ty co o ni zavadili až dnes, protože populace neustále dorůstá a objevují se nový umělci, zde... >

Galeria Papieru - návod, nebo upřesnění

14.08.2023 | KP Papír | Zobrazeno 270x

Dnešním tématem je zlepšení orientace v sortimentu barevných a strukturovaných papírů  od výrobce Galeria Papieru.  Předpokládám, že se... >