Dopravné prostřednictvím společnosti GLS a Zásilkovna + platební brána Comgate

08.12.2014 | KP Papír | Zobrazeno 28258x

Dopravné prostřednictvím společnosti GLS a Zásilkovna + platební brána Comgate

 

Vážení zákazníci, zde se dozvíte informace o možnostech dopravy a úhrady zboží z našeho eshopu na Vaši adresu nebo výdejní místo.

Sestavili jsme tabulku pro výpočet dopravného tak jak jej spočítá robot shopu.

Od 3.10.2023  Změna platební brány.  Nově společnost Comgate. Vyberte z nabídky, způsob úhrady.Platby kartou, použití QR kódu, nebo jestli využijete přímá bankovní tlačítka. Nabídka je i k nákupu na splátky. To vše je na Vašem rozhodnutí. 

   

    

 

K dopravě nabízíme tyto společnosti: GLS nebo Zásilkovna 

 Při platbě na dobírku - je dopravné:

 • při objednávce zboží v hodnotě nepřevyšující 3500,- Kč s DPH - (114,- včetně DPH) 
 • při objednávce zboží v hodnotě převyšující 3501,- Kč s DPH – (ZDARMA)

DOBÍRKU LZE UHRADIT při přebírání u dopravce platební KARTOU.

Při platbě bezhotovostním převodem na účet prodávajícího, včetně platby prostřednictvím platební brány e-shopu:

 • při objednávce zboží v hodnotě nepřevyšující 3500,- Kč s DPH - (114,- včetně DPH)
 • při objednávce zboží v hodnotě převyšující 3501,- Kč s DPH – (ZDARMA)

Dopravné Zásilkovna základní tabulka 

Při platbě bezhotovostním převodem na účet prodávajícího, včetně platby prostřednictvím platební brány e-shopu je dopravné:

 • při objednávce zboží v hodnotě nepřevyšující 2000,- Kč s DPH - (79,- včetně DPH) 
 • při objednávce zboží v hodnotě převyšující 2001,- Kč s DPH – (ZDARMA)                                  

Připravujeme třetího přepravce a to DPD. Od července 2024

 Dobírku na pobočce Zásilkovna, Zboxu a AlzaBoxu lze uhradit pouze hotově, nikoliv kartou.

 poplatky dopravné a dobírečné  GLS Zásilkovna

Objednávka do 3500 Kč GLS

do 2000 Kč Zásilkovna

platba předem nebo kartou v eshopu

           114 Kč                                                 79 Kč                               

Objednávka nad 3500 Kč GLS

nad 2000 Kč Zásilkovna

platba předem nebo kartou v eshopu

           ZDARMA                   ZDARMA

 

Dobírečné GLS i Zásilkovna

 

            29 Kč

     

          29 Kč

 

 

V.   Cena za zboží a způsoby platby

 1. Ceny zboží uvedené na Webových stránkách jsou smluvní a jsou platné pro danou objednávku v okamžiku jejího podání Kupujícím. Ceny v přehledech a nabídkách na Webových stránkách jsou uvedeny včetně DPH, přičemž ceny jsou uváděny také včetně všech ostatních daní a poplatků s výjimkou dopravného a případného poplatku za vybraný způsob platby, jejichž výše je uvedena níže. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní Internetového obchodu. Tímto ustanovením není omezena možnost Prodávajícího prodat zboží za individuálně sjednaných cenových podmínek.

 

 1. Cenu zboží dle kupní smlouvy a případné dopravné může Kupující Prodávajícímu uhradit dle své volby uvedené ve své objednávce následujícími způsoby:
 • v hotovosti v Prodejně Prodávajícího;
 • platební kartou v Prodejně Prodávajícího;
 • platební kartou, Platební bránou v e-shopu
 • v hotovosti či kartou na dobírku v místě určeném Kupujícím v jeho objednávce – zpoplatněno poplatkem ve výši 29,- Kč s DPH. Doprava GLS, Zásilkovna
 • Při platbě na dobírku Nelze zaplatit kartou na výdejním místě Zásilkovna.
 • Při platbě na dobírku Nelze odeslat zásilku do Alzaboxu a ZBoxu.
 • bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího na základě faktury (vybraní zákazníci) nebo výzvy k úhradě

 

 1. V případě platby v hotovosti v Prodejně Prodávajícího, platební kartou v Prodejně Prodávajícího či platby v hotovosti na dobírku je kupní cena splatná při převzetí objednaného zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná dle data splatnosti uvedeného na faktuře či výzvy k úhradě.
 2. V případě bezhotovostní platby je závazek Kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet Prodávajícího.

 

3. Prodávající může po Kupujícím požadovat uhrazení zálohy kupní ceny.

 

 

 1. Při objednávkách učiněných Kupujícími, kterými jsou školy, mateřské školy a státní úřady na dodání zboží, a to bez ohledu na objem (výši) objednávky, je objednané zboží dodáno prostřednictvím dopravce, tj. přepravní služby GLS nebo PPL a je vystavena faktura se splatností 14 dní, na základě které je dodané zboží Kupujícím uhrazeno bezhotovostním převodem na účet prodávajícího, dle údajů uvedených ve faktuře. Příjemcem i plátcem můsí být stejná ověřitená adresa podle zápisu v Ares. Zboží pro školu nebo organizaci nelze na fakturu odeslat na Zásilkovnu ani na soukromou adresu.
 2. Dodávky objednaného zboží budou dle jeho dostupnosti a provozních možností realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 3 pracovních dnů. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky Kupujícího. Dopravu na adresu určení zajišťuje Prodávající jedním ze způsobů uvedených v čl. VI. odst. 3 těchto Všeobecných obchodních podmínek na základě volby Prodávajícího.
 3. (Nově od 3.10.2023) Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

VI.  Doprava a dodání zboží

 

 1. Zásilka s objednaným zbožím obsahuje originál daňového dokladu, pokud zákazník nezvolí jinou formu, v některých případech návod na používání zboží a záruční list (pokud je vydáván).

 

 1. Objednané zboží lze dle volby Kupujícího učiněné v jeho objednávce doručit následujícími způsoby:

 

 1. Kupující bere na vědomí, že pokud není jinak stanoveno na základě zvláštního ujednání mezi Kupujícím a Prodávajícím, veškeré zboží prodávané Prodávajícím lze doručit pouze v rámci území České republiky. 
 1. Prodávající a Kupující si mohou sjednat též jiný způsob dopravy než uvedený v čl. VI. odst. 3 těchto Všeobecných obchodních podmínek, přičemž v případě nese Kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy. 

9. V případě, že celková kupní cena účtovaná Prodávajícím Kupujícímu v rámci příslušné objednávky činí více jak 5.000,- Kč včetně DPH, Kupující dopravné dle předchozího odstavce tohoto článku Všeobecných obchodních podmínek nehradí.

10. V případě, že je z důvodů na straně Kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v jeho objednávce, je Kupující povinen uhradit nutné náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. nutné náklady spojené s jiným způsobem doručení. 

11. V případě, úmyslného odmítnutí převzetí zásilky, má prodávající podle zákona nárok na náhradu přepravních nákladů v plném rozsahu fakturované částky přepravní společností. Prodávající tento zákoný nárok uplatňuje. 

12. Při převzetí zboží od přepravce je Kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci a též Prodávajícímu. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí Kupující zásilku od přepravce převzít. Pokud zjevně poškozenou zásilku převezme, tak pouze s vyplněným škodním protokolem. 

  X

 

Ke stažení

1696349618_karty_kppapir.jpg

Další články

 

Chystáme se do školy

23.05.2024 | KP Papír | Zobrazeno 64x

Pokusili jsme se o překlad do Ukrajinštiny. Situace pro cizince není jednoduchá a i když se děti učí rychle, rodiče trochu zaostávají. Pro ně je... >

Popisovače Posca

06.12.2023 | KP Papír | Zobrazeno 230x

Popisovače Posca Posca není žádnou novinkou, ale pro ty co o ni zavadili až dnes, protože populace neustále dorůstá a objevují se nový umělci, zde... >

Galeria Papieru - návod, nebo upřesnění

14.08.2023 | KP Papír | Zobrazeno 238x

Dnešním tématem je zlepšení orientace v sortimentu barevných a strukturovaných papírů  od výrobce Galeria Papieru.  Předpokládám, že se... >