Cestování s KP Papir UKONČENO !

13.10.2016 | KP Papír | Zobrazeno 1298x

Cestování s KP Papir UKONČENO !

Dobrý den,           

Vážení zákazníci dovolujeme si Vám nabídnout zcela originální a jedinečný způsob zpětného bonusu za Vaše nákupy na našem shopu www.kppapir.cz

Cílem celé kampaně je zpříjemnit Vám volné dny, dovolenou, nebo víkend, tak aby jste pouze jen neseděli v kancelářích, školách, firmách. Aby jste si také něco užili, někam se podívali ať již třeba s kolegy z pracoviště, nebo s rodinou, přítelem, manželem.

Naše nabídka spočívá z vytvoření fiktivní banky Kppapir, vedenou pod Vaším uživatelským účtem na www.kppapir.cz  kam si za své nákupy můžete ukládat kredit a ten pak použít jako slevu na dovolenou, výlet, víkend, kdekoliv dle vlastního výběru, kdykoliv dle času, nebo možnosti Vašeho osobního volna. 

Akce je určena pro všechny registrované zákazníky na www.kppapir.cz  bez rozdílu firemních, úředních nebo soukromých zákazníků. 

Jak to celé funguje ? Kampaň cestování s KP Papír, je zahájena dnem zveřejnění této nabídky. Po dobu 2 let ( do 31.12.2018 ), můžete shromažďovat kredity, nebo je průběžně vybírat dle Vaší potřeby za dodržení určitých pravidel. A to celé prostřednictvím našeho dlouholetého a spolehlivého obchodního partnera Cestovní agentury Lupino tour s.r.o. 

Představení Lupino tour s.r.o.

Lupino tour je cestovní agenturou, nikoliv cestovní kanceláří. Jejich nabídka není omezena na určitou jednu destinaci, ale na široký průřez různých nabídek 100 cestovních kanceláří. Cestovní agentura Lupino tour nabízí : 

-          prodej zájezdů od více jak 100 cestovních kanceláří

-          specialista na pobytové zájezdy u moře či na horách

-          lázeňské pobyty

-          poznávací zájezdy

-          exotické zájezdy

-          prodloužené víkendové autobusové i letecké zájezdy

-          sportovní a lyžařské pobyty

-          prodej letenek a jízdenek do celého světa.

Konkrétní nabídku můžete shlédnout na jejich nabídkovém portálu http://www.lupino-ca.cz ,který bude také pro jednotlivé výběry bonusů Vaším hlavním prostředníkem mezi námi a cestovní agenturou Lupino Tour s.r.o.

 

Nyní jsme Vám představili naši nabídku, pokud Vás zaujala čtěte dále, máme i další milé překvapení. Pak několik zásadních pravidel a zcela jistě praktických doporučení. Celé kampani jsme věnovali bezmála 50 hodin, abychom byli připraveni na zásadní otázky a na hladký průběh výběru Vaší zasloužené odměny.  

Ukládání kreditu do KP banka

V závěru každé objednávky vystavené na www.kppapir.cz Vám pokud budete přihlášeni bude nabídnuta možnost uložit bodový kredit do KP banky. 

Co je KP banka?

KP banka je virtuální kreditní účet, kde se střádají body za nákupy registrovaných zákazníků. Z každého nákupu získá registrovaný zákazník 2% z celkové sumy bez DPH  na svůj účet. Např. z nákupu za 1000 Kč bez DPH tak získá 20 bodů -  nákupem za 791 Kč bez DPH tak získá 15,82 bodů - nákupem za 9857 Kč bez DPH získá 197,14 bodů.

Jelikož je nám jasné, že se s nulou těžko začíná přijměte tedy od nás vstupní vklad v hodnotě 100 kreditních bodů. Tento vklad mají již registrovaní zákazníci, kteří u nás od roku 2015 alespoň jednou nakoupili, připsaný ve svém účtu.

Novým zákazníků po registraci a první objednávce, také automaticky založíme účet v KP bance a se startovním bonusem 100 kreditních bodů.

Stav kreditního účtu můžete kdykoliv po přihlášení sledovat ve svém profilu. 

Výběr kreditu z KP banky

Každý registrovaný zákazník, který bude mít nastřádaný kredit v minimální výši 501 kreditních bodů, může tyto body, použít jako slevu v maximální hodnotě 501 korun na portálu  http://www.lupino-ca.cz . To je krajní minimální hodnota, použitelnosti.

Naopak žádná hodnota není maximální. Například budete-li mít v KP bance kredit 57.000 kreditních bodů, můžete klidně a bez obav vybrat dovolenou v hodnotě 57.000 korun. My Vás na ni zveme, zasloužíte si ji.   

 

OTÁZKY a odpovědi jsou součástí pravidel kampaně -Cestování s KP Papír.

  1. Jde slučovat kredit z více účtů ?                                                                                  NE, nelze.
  2. Lze převést kredit z účtu na jiný, když například změním zaměstnání ?                   ANO, jednou ano, ale bez startovního kreditního bonusu 100 bodů. Startovní kredit je nepřenositelný a lze jej použít pouze pro daný založený účet ke kterému byl přidělen. 
  3. Lze kombinovat slevový kupon, dárky a banku v jedné objednávce ?                       NE, nelze. Vyberte buď slevový kupon, nebo dárek, nebo kredit.
  4. Mohu si jednou vybrat k objednávce dárek a podruhé třeba kredit ?                             Ano, je to na Vašem rozhodnutí před odesláním objednávky.
  5. Kdy mohu použít kreditní body ?                                                                                   Použít body lze pouze z uhrazených faktur nebo převzatých dobírek. U soukromých osob po uplynutí zákonné lhůty 14 dní pro bezplatné vrácení zboží bez udání důvodu.  Dále také pokud není zboží předmětem vrácení, nebo reklamace.
  6. Když přidám položky do odeslané objednávky, přidá se mi i kredit ?                                           ANO, kredit se připisuje, až když má objednávka statut - vyřízeno.
  7. Když odeberu položky z objednávky, odebere se mi i kredit ?                                       ANO, kredit se připisuje, až když má objednávka statut - vyřízeno. 
  8. Objednávám v shopu, ale pro zboží si chodím sám, když vyberu další položky na prodejně, připíše se mi kredit k objednávce?                                                                 NE, kredit se vypočítává pouze z objednávek uskutečněných přes www.kppapir.cz
  9. Nakupujeme i jiné položky, které bychom chtěli nakupovat u Vás, ale nemáte je na shopu v nabídce. Šlo by to nějak udělat ?                                                                     ANO, samozřejmě. Valná většina námi nabízených položek je v nabídce právě a jen díky zájmu a námětu Vás zákazníků. Rádi vyslechneme a zvážíme Vaše nápady, co je potřebné jednomu může být inspirací a potřebou i pro jiné. Shodneme-li se na ceně, proč ne. 
  10. Nakupujeme na náhradní plnění, je kampaň kterou pořádáte i pro nás ?                     ANO, samozřejmě. Jsme přímími poskytovateli náhradního plnění, žádné krácení ani příplatky u nás nejsou.
  11. Týká se výpočet kreditu i položek s množstevní slevou?                                                ANO samozřejmě. Prostě z celkové hodnoty objednávky 2%, žádné dodatečné krácení.
  12. Týká se výpočet kreditu i položek označených jako doprodej ?                                     ANO, samozřejmě.
  13. Mohu darovat kredit z jednoho účtu na druhý ? NE, kredit je až na vyjímku při změně zaměstnání nepřenositelný.
  14. Když si vyberu kredit, mohu na výlet poslat koho chci ? ANO, samozřejmě, můžete jej také klidně darovat, někomu blízkému, kolegům, rodičům, dětem. Pokyn k výběru kreditů, může ale dát pouze osoba s přístupem do profilu účtu na www.kppapir.cz
  15. Bude na vytisknuté objednávce nebo faktuře uveden stav kreditu ? NE je to banka, stav kreditu je pro nás Vašim tajemstvím, zachováme jej.
  16. Sdělíte mi telefonicky a dotaz stav kreditu ? NE, chceteli ho znát můžete se přihlásit, nepoznáme po telefonu kdo volá.   

Doporučujeme, které je také součástí pravidel

Pokud nakupujete jako jedna firma na jeden účet je lepší založit další svůj vlastní účet se svým přihlašovacím jménem a heslem, nebo ve stávajícím změnit heslo. V hlavičce vyplníte stejné firemní nebo jiné údaje, ale přihlašovací jméno a heslo budete znát jen vy. Zamezíte tak možnému výběru kreditů, osobě která by se jen přátelsky mohla tvářit.

Doporučujeme změnit i kontaktní mail adresu, nejlépe na nějakou soukromou. 

My jsme vytvořili tiskopis na jehož základě budeme s Vámi jako zákazníkem komunikovat, při Vaši žádosti o uvolnění kreditu nebo jeho části k poskytnutí slevy na vybraný produkt rezervovaný na http://www.lupino-ca.cz/ . Nic méně nedokážeme ovlivnit aby nedošlo k výběru jinou osobou, bude- li znát přihlašovací údaje do účtu je pro nás zákazníkem zodpovědným k jednání v účtu. Je to stejné jako když někomu dáte PIN od karty. To se prostě nedává. Mějte to prosím na paměti.

 

Výběr produktu na Lupino tour s.r.o.  

 Jak jsme již předeslali výběr a použití kreditu je možný vždy s minimální hranicí 500 kreditních bodů.

Jakmile tuto hranici dosáhnete, můžete již vybrat slevu, nebo pokračovat ve sbírání dál. To je Vaše rozhodnutí.

Postup je jednoduchý vyberete si z nepřeberného množství nabídek na portálu http://www.lupino-ca.cz/ , uděláte objednávku, vyplníte potřebné nacionále s mail adresou. Do poznámky v nezávazné objednávce, uvedete  "Cestujeme s KP Papír budeme uplatňovat kredit ve výši ......  . Kopii potvrzovacího mailu nám odešlete, my vyplníme tiskopis s počtem bodů, ten Vám zašleme.

Po Vašem odsouhlasení, zařídíme slevu (platbu) v Lupino tour s.r.o. na Vámi vybraný produkt. Tu Vám posléze Lupino Tour s.r.o. potvrdí. Dále již jednáte pouze s Lupino Tour s.r.o.

 

Hezkou dovolenou, příjemný víkend.Usmívající se

STORNO výběru po uplatnění kreditu :

Bohužel neznáme a nemůžeme znát poplatky za stornování dovolené u jednotlivých nabídek. Stornováním použité kreditní body propadají. 

Závěrem:

Akci "Cestování s KP Papír" pořádá fyzická osoba Jan Paroulek (dále jako zřizovatel), podnikajicí pod IČO 72696761. Akce není reklamní akcí o její existenci se dozví zákazník až při uzavírání objednávky.

Akce "Cestování s KP Papír" je vytvořena z dobré vůle a není právně ani morálně vymahatelná.

Akce "Cestování s KP Papír" je platná do 31.12.2018. Kreditní body po datu 31.12.2018 budou možná vymazány.  

Akce "Cestování s KP Papír" neplatí pro zákazníky se špatnou platební morálkou, nebo nepřebíráním zásilek.

Akce "Cestování s KP Papír" neplatí pro zákazníky kteří svým nevhodným jednáním vystupují proti firmě Jan Paroulek KP papír.

Zřizovatel Akce "Cestování s KP Papír" prohlašuje, že pokud se zásadním způsobem nezmění současná legislativa, která by mohla zřizovatele nebo zákazníka poškodit, dodrží stanovené pravidla v maximální dostupné míře. Při jakékoliv změně upozorní zákazníka, že změnu provedl, aby tento nebyl uváděn v omyl. 

 

S pozdravem a poděkováním, zákazníkům i čtenářům. Jan Paroulek v.r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  X

 

Ke stažení

1476858121_cestujeme.jpg

Další články

 

Chystáme se do školy

23.05.2024 | KP Papír | Zobrazeno 99x

Pokusili jsme se o překlad do Ukrajinštiny. Situace pro cizince není jednoduchá a i když se děti učí rychle, rodiče trochu zaostávají. Pro ně je... >

Popisovače Posca

06.12.2023 | KP Papír | Zobrazeno 273x

Popisovače Posca Posca není žádnou novinkou, ale pro ty co o ni zavadili až dnes, protože populace neustále dorůstá a objevují se nový umělci, zde... >

Galeria Papieru - návod, nebo upřesnění

14.08.2023 | KP Papír | Zobrazeno 269x

Dnešním tématem je zlepšení orientace v sortimentu barevných a strukturovaných papírů  od výrobce Galeria Papieru.  Předpokládám, že se... >