Představujeme... desky na dokumenty Flexi mapa 253

30.06.2014 | Admin | Zobrazeno 3167x

Představujeme... desky na dokumenty Flexi mapa 253

Setkali jsme se s nabídkou od českého výrobce HIT OFFICE CZ a jejich novým výrobkem pojmenovaným jako FLEXI MAPA 253. Dovolte abychom Vám představili tento vskutku podařený výrobek, který za jednu cenu kombinuje více výrobku, používaných v kancelářích, ateliérech, školách ale i domácnostech. xx


Flexi mapa 253 je vyrobena z pevného 250gr barevného kartonu, výrobcem nazván jako materiál Master. Jedná se o plnobarevný, stálobarevný karton vyrobený na zakázku právě pro tento výrobek. Výrobce garantuje dodávky ve stejných barvách jako jsou teď v nabídce. Barvy jsou plné zářivé. Nyní se tedy podívejme detailně na všestranné využití.

 

Jak již podle názvu vypovídá desky jsou označeny jako mapa, lze ji tedy využít jako plnohodnotnou odkládací mapu v provedení 253 ( třiklopy). Mapa má samozřejmě složitelný hřbet a lze do ni uložit až 100 listů papíru, technickou dokumentaci, stavební výkresy, apod.

Flexi mapa 253

 Jak je vidět na obrázku mapa disponuje dalšími funcemi jako je například uložení v pákových nebo dvoukroužkových pořadačích. To že lze desky zavěsit asi není žádnou novinkou, ovšem desky lze zavěšené také otevírat bez nutnosti vyjmutí desek z pořadače.

fleximapa_poradac 

 Což je nespornou výhodou, dokumenty přitom zůstávají uvnitř nejsou děrovány tak jako tomu je u používání závěsných desek RZP a RZC.

fleximapa_vnitrek

 Desky se prodavají v pěti barevném provedení o rozlišení barevnosti tedy nemůže být sporu, ovšem i zde šel výrobce ještě dál a na každých deskách lze v libovolném místě " vyloupnout " barevnou záložku, kterou lze jednoduše popsat a usnadnit tím orientaci v pořadači. Záložky jsou předsektnuty, ale je pouze na Vás zdali je " vyloupnete " a využijete nebo ne.

fliximapa_zalozky 

Při větším obsahu uloženého papíru, obsáhlejší dokumentace zajisté oceníte výsek v podobě zámečku desek. Zajišťující právě nechtěné otevření a případné ztrátě dokumentů. Zámek lze zasunout ve dvou pozicích, právě podle počtu a obsahu dokumentů.  

fleximapa_zamek 

Další a asi poslední vychytávkou je kapsa na vizitku, opět formou výseku a hned ve dvou pozicích. Budete-li desky používat ke své prezentaci, nebo předávat hotovou zakázku formou technických nebo stavebních výkresů, rozhodněte tuto možnost pozitivně oceníte.

fleximapa_vizitky

 

Závěr: Desky Flexi mapa 253 Master, rozhodně slouží za pozornost, vždyť v nich najdete všestranně užitečného pomocníka. Nadneseně lze říci, že zabijete několik much jednou ranou. tímto produktem lze nahradit klasické odkládací mapy 253, závěsné rychlovazače RZP a RZC, barevné rozlišovače a získat ještě něco navíc, něco co Vaší prezentaci a systému ukládání dokumentů dá nový rozměr a systém. Věříme, že budete tak jako my jsme nadšeni, spokojeni. Výrobek máme v naší nabídce a lze jej zakoupit na našich eshopech,  www.kppapir.cz X

 

Další články

 

Bonus z obratu - NOVÉ PROBÍHÁ

30.07.2018 | KP Papír | Zobrazeno 581x

Vážení zákazníci,     Jelikož předchozí akce oslovila stovky zákazníků, kteří vstoupili do akce později, povolili jsme v průběhu... >

Příplatkové balení

02.03.2018 | KP Papír | Zobrazeno 845x

Vážení zákazníci,  Tak jak Vás informujeme na shopu https://www.kppapir.cz/ , lze k vybraným položkám nabídnout tzv. příplatkové... >

Poštovné drobné zásilky

02.02.2018 | KP Papír | Zobrazeno 1256x

UKONČENO DO ODVOLÁNÍ! Od 3.1.2020 Již nenabízíme - pošta opět zdražila !!!  Vážení zákazníci,         ... >